بلیط قطار

شرکت راه های آسمان نیلی آریایی با برند مستر تیکو پیشرو در صنعت گردشگری می باشد که مهمترین هدف مستر تیکو، کاهش دغدغه های شما مسافرین محترم هست که بتوانید با استفاده از خدمات سامانه مستر تیکو سفری راحت، آسان و همراه با آرمش را تجربه کنید.

شما می توانید علاوه بر خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، از دیگر امکانات مستر تیکو، مانند رزرو بلیط قطار استفاده کنید.

خرید بلیط قطار

همانطور که می دانید نرخ بلیط قطار از دیگر وسایل مسافرتی مثل هواپیما پایین تر است و قیمت آن ما بین هواپیما و اتوبوس می باشد. به دلیل قیمت مناسب قطار، امنیت بالای سفر، کیفیت و خدمات خوب آن بیشتر مسافران در روز های مختلف سال برای سفرهای کاری و یا تفریحی خود، قطار را انتخاب می کنند.

مستر تیکو سامانه جامع آنلاین رزرو بلیط هست، که خرید اینترنتی بلیط قطار را برای کاربران خود فراهم کرده است.

با خرید اینترنتی بلیط قطار از سایت مستر تیکو امکان رزرو کوپه دربست قطار نیز وجود دارد و در صورت تمایل می توانید یک کوپه 4 نفره را به صورت کامل برای خود رزرو نمایید. اگر در طی سفر کودکان و نوزادان خود را به همراه دارید ما رزرو کوپه دربست را به شما پیشنهاد می کنیم . برای این امر فقط کافیست در هنگام خرید بلیط قطار از انتخاب گزینه کوپه دربست استفاده کنید.

همچنین از دیگر خدمات رزرو بلیط قطار از مستر تیکو امکان انتخاب کوپه برادران و خواهران می باشد. اگر در طی سفر تنها هستید می توانید از بخش مسافرین ویژه، گزینه خواهران و یا برادران را انتخاب نمایید.

قیمت بلیط قطار

قیمت بلیط قطار بستگی به عوامل مختلفی همچون میزان درجه بندی قطار (5 ستاره، 4 ستاره، 3 ستاره و ... ) ، خدمات ارائه دهنده توسط شرکت قطار ، سالنی و یا کوپه ای بودن آن ، تعداد ظرفیت های موجود در هر کوپه ( 4 صندلی و 6 صندلی و ... ) و مدت زمان حرکت قطار ( قطار تندرو، قطار معمولی و ... ) بستگی دارد و در زمان جستجو در بین قطارها می توانید براساس نیاز خود و قیمت های مشخص شده خرید بلیط قطار را انجام دهید. قیمت بلیط قطار همانطور که در بالا گفته شد نسبت به بلیط هواپیما از قیمت پایین تری برخوردار است و بیشتر مسافران به دلیل قیمت مناسب قطار، از این وسیله نقلیه برای سفرهای خود استفاده می کنند. در هنگام جستجو در باکس خرید بلیط قطار در بخش بالایی صفحه با انتخاب شهر مبدا ، شهر مقصد و تاریخ سفر خود می توانید لیست تمامی شرکت های مسافربری راه آهن و قیمت های مختلف آن ها را مشاهده و اقدام به خرید بلیط کنید.

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط از مِستر بلیطمستر تیکو بسیار آسان می باشد. شما با انتخاب مسیر و تاریخ سفر خود می توانید تمامی نتایج مورد نیازتان را بعد از ثبت جست و جو ملاحظه کنید، سپس با توجه به نوع قطار و قیمت بلیط مورد نظر، بلیط خود را رزرو کنید.

در وب سایت مستر تیکو برای رزرو بلیط قطار تمامی شرکت های ریلی (بن ریل – جوپار – سیر کوثر – مهتاب سیر جم – ترابر سبا – رعد تبریز – مسافری نور) را می توانید بررسی کنید و تمام قطار های (فدک – نور – صبا – پردیس – زندگی – سیمرغ – ارم – غزال – سبز – سفیر – کویر – سروش – پلور – سهند – مهدیس – نوین – امید - پارسی) جهت انتخاب مطمئن تر شما در سامانه مستر تیکو موجود می باشد.