رزرو هتل

امروزه با توسعه و رشد فناوری اطلاعات قادر خواهیم بود به دنیایی از اطلاعات دست یابیم، رزرو هتل و برنامه ریزی برای اقامت و سفری آرام هم از این قاعده مستثنی نیست، برنامه ریزی برای سفر کار دشواری نیست زمانی که بتوانیم پیش از سفر هتل‌های متفاوت مقصدمان را مشاهده و مقایسه کنیم، تا با خیالی راحت انتخابی مناسب داشته باشیم و سپس به راحتی اقدام به رزرو هتل مورد نظر نماییم.

سامانه جامع و معتبر مستر تیکو بستری را برای شما فراهم می کند که با خیال راحت و بدون دغدغه با جستجویی دقیق امکان رزرو هتل را مطابق با خواسته و نیاز های خود به سادگی انجام دهید.

مستر تیکو تمام اطلاعاتی که درمورد هتل‌های داخلی و خارجی نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی مانند ستاره‌های هتل، خدمات هتل، امکانات رفاهی هتل و اتاق موردنظر شما، قیمت هتل و تمام نکاتی که باید قبل از رزرو هتل بدانید را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اینکه بتوانید هتل موردنظرتان را آسان‌تر پیدا کنید و در وقت‌تان برای مقایسه هتل های موجود صرفه‌جویی شود، می‌توانید از فیلترهای موجود در سامانه مستر تیکو استفاده نمایید. فیلترهایی مانند قیمت هتل، درجه هتل از یک تا پنج ستاره، امکانات رفاهی هتل، موقعیت جغرافیای هتل برای شما فراهم شده است.

امکانات ویژه‌ای که مستر تیکو برای رزرو آنلاین هتل در نظر گرفته، امکان دیدن تمامی هتل‌ها روی نقشه مقصد موردنظرتان است. اگر می‌خواهید هتل‌تان به مکان خاصی نزدیک باشد یا دسترسی هتل به جاذبه‌های گردشگری برایتان اهمیت زیادی دارد، این ویژگی برای شما تهیه شده است.

هتل داخلی

سفر رفتن چه کاری و چه تفریحی یا خانوادگی باشد، مستلزم این است که از محل اقامت خود مطمئن باشید؛ رزرو آنلاین هتل به‌ شما کمک می‌کند قبل از سفر از اجاره هتل خیال‌تان راحت باشد. یکی دیگر از مزیت‌های رزرو آنلاین هتل این است که می‌توانید قبل از شروع سفر هتل های مختلفی را یکجا و در لحظه بررسی کنید و با توجه به سلیقه و نیازهای شما اقدام به رزرو هتل نمایید. این روش به شما کمک میکند تا در زمان سفر شما صرفه جویی شود و از سفرتان نهایت استفاده و لذت را ببرید.

هتل خارجی

در کشورها و شهرهای توریستی دنیا تنوع زیادی از هتل‌ها با قیمت‌ها و امکانات متفاوت وجود دارد که هر کدام بر اساس نیازهای شما می‌توانند معایب و مزایایی داشته باشند. از طرفی محل اقامت شما تاثیر زیادی روی تجربه‌تان از روزهای سفر و لذت‌بخش بودن سفرتان دارد. به‌خصوص در سفرهای خارجی که احتمالا راه و چاه کشور مقصد را کمتر می‌شناسید، بهترین راه‌حل این است که قبل از سفر، با کسب اطلاعات لازم رزرو هتل را به‌صورت آنلاین انجام دهید. رزرو آنلاین هتل در سفرهای خارجی به شما این امکان را می‌دهد که در ایران و با استفاده از کارت‌های شتاب هزینه‌های هتل را پرداخت کنید و نگرانی‌ای بابت به همراه داشتن پول نقد یا کارت‌های اعتباری نداشته باشید؛ می‌توانید امکانات، ستاره‌های هتل و قیمت‌ هتل‌های مختلف را مقایسه کنید و با توجه به نوع سفر و سلیقه‌تان بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. همچنین تیم پشتیبان مستر تیکو جهت راهنمایی و مشاوره رزرو هتل خارجی در خدمت شماست.