خرید بلیط اتوبوس

مستر تیکو علاوه بر دارا بودن سیستم های رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما و بلیط قطار، دارای سیستم خرید آنلاین بلیط اتوبوس نیز می باشد.

مستر تیکو برای رفاه حال بیشتر شما مسافرین خود با شرکت های معتبر اتوبوسرانی همچون رویال سفر ایرانیان، گیتی پیما، ایران پیما، سیر و سفر و ... قرار داد منعقد کرده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید علاوه بر رزرو بلیط های هواپیما و قطار، امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

با امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در سایت مستر تیکو می توانید به سادگی از امکانات خرید آنلاین بلیط استفاده کنید و از شرکت های مسافربری مختلف اتوبوسرانی اقدام به خرید کنید.

در باکس جستجوی بالای صفحه با انتخاب گزینه بلیط اتوبوس، مبدا و مقصد و هچنین روز سفر خود را انتخاب و گزینه جستجو را کلیک نمایید تا تمامی شرکت اتوبوسرانی و زمان های سفر آن ها برای شما به نمایش گذاشته شوند. نحوه لیست شدن شرکت های اتوبوسرانی بر اساس قیمت کم به زیاد انجام می شود.

در هنگام لیست شدن شرکت ها میتوانید بلیط اتوبوس VIP و بلیط های معمولی را مشاهده و براساس نیاز خود خریداری کنید.

رزرو بلیط اتوبوس

با رزرو بلیط اتوبوس از مستر تیکو از امکانات خوب این سامانه بهره مند می شوید. از جمله این امکانات میتوان به خرید و پرداخت آنلاین هزینه سفر، امکان رزرو صندلی، امکان مشاهده ساعت های سفر و شرکت های مختلف ارائه دهنده اشاره کرد.

یکی از مزایای خوب در هنگام خرید بلیط اتوبوس امکان رزرو صندلی مورد نظر و تعداد آن از قبل می باشد.همچنین با امکان رزرو بلیط اتوبوس می توانید در هنگام خرید از اتوبوس VIP استفاده کنید و با پرداخت مبلغی بیشتر از امکانات بیشتر این اتوبوس ها بهره مند شوید.

از امکانات اتوبوس VIP میتوان به صندلی های بزرگ و تختخواب شو اشاره کرد که به سادگی میتوان صندلی ها را به عقب خوابانده و تا رسیدن به مقصد استراحت کنید.

از دیگر امکانات خرید بلیط اتوبوس از مستر تیکو میتوان به استرداد آنلاین بلیط اتوبوس اشاره کرد. تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس 10 درصد از مبلغ کل خریداری شده و از یک ساعت تا زمان حرکت 50 درصد از مبلغ کل قابل استرداد می باشد.

قیمت بلیط اتوبوس

قیمت بلیط اتوبوس نسبت به بلیط هواپیما و بلیط قطار ارزانتر است و بنا به مسیرهای مختلف قیمت های مختلفی هم خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت بلیط اتوبوس می توانید از باکس جستجو بالای صفحه به جستجوی مسیرهای مختلف بپردازید و در کمترین زمان ممکن از قیمت های مختلف بهره مند شوید. با جستجو در بین بلیط اتوبوس از قیمت اتوبوس های VIP و معمولی نیز آگاه می شوید.