تور

شرکت راه های آسمان نیلی آریایی با برند مستر تیکو پیشرو در صنعت گردشگری می باشد که مهمترین هدف مستر تیکو، کاهش دغدغه های شما مسافرین محترم هست که بتوانید با استفاده از خدمات سامانه مستر تیکو سفری راحت، آسان و همراه با آرمش را تجربه کنید.

شما می توانید علاوه بر خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، از دیگر امکانات مستر تیکو، مانند رزرو تور استفاده کنید.

رزرو تور

با تورهای مسافرتی مستر تیکو سفری دلپذیر و پر خاطره ای را برای خود فراهم کنید.

با رزرو اینترنتی تور های داخلی و خارجی در زمان خود برای مقدمات و برنامه ریزی سفر صرفه جویی کردید و همچنین خیال تان برای رفتن به سفری پر از خاطره را راحت کردید. تیم پشتیبان مستر تیکو تمام سعی در کنار شماست تا بهترین خدمات را برای تور مسافرتی شما در نظر بگیرند.

رزرو تور داخلی

برای سفر های تفریحی خانوادگی یا دوستانه، و حتی انفرادی می توانید از مستر تیکو تور داخلی مورد نظرتان جهت مسافرت انتخاب و رزرو نمایید. تورهای مستر تیکو بهترین برنامه و خدمات را شامل بلیط هواپیما یا بلیط قطار، هتل، گشت شهری، راهنمای تور و بسیاری دیگر به شما مسافران ارائه می دهند. شما برای برنامه ریزی و مشاوره سفر در داخل ایران می توانید با تیم پشتیبان مستر تیکو تماس حاصل فرمایید و همکاران ما شما را برای تصمیم گیری بهتر راهنمایی خواهند کرد.

رزرو تور خارجی

برای سفر های خارج از ایران می توانید از مستر تیکو تور خارجی مورد نظرتان جهت سفر به کشور خارجی را انتخاب و رزرو نمایید. تورهای مستر تیکو بهترین برنامه و خدمات را شامل بلیط هواپیما خارجی، هتل خارجی، راهنمای تور و بسیاری دیگر به شما مسافران ارائه می دهند. شما برای برنامه ریزی و مشاوره سفر به خارج از ایران می توانید با تیم پشتیبان مستر تیکو تماس حاصل فرمایید و همکاران ما شما را برای تصمیم گیری بهتر راهنمایی خواهند کرد.